Uspokojenie, zatrzymanie, cisza…

Posted on Luty 15, 2012

Uspokojenie, zatrzymanie, cisza…

Uspokojenie, zatrzymanie, cisza.
Łagodny uzdrawiający wdech i oczyszczający, relaksujący wydech. Cisza, bliskość przyrody, wyjątkowy i kameralny klimat tworzony przez właścicieli i kilkuosobową miejscową społeczność daje możliwość odzyskania harmonii ciała i umysłu.

 

 

 

 

 

 

Miejsce: Ośrodek zlokalizowany jest na granicy maleńkiej wsi i  Puszczy Białowieskiej. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Wspaniałe krajobrazy, szlaki turystyczne – piesze i rowerowe.

Cisza, bliskość przyrody, wyjątkowy i kameralny klimat tworzony przez właścicieli i kilkuosobową miejscową społeczność daje możliwość odzyskania harmonii ciała i umysłu. Wypoczynek w tym miejscu jest przejściem od skomplikowania, złożoności, neurotyczności do prostoty życia.

 

 

warsztaty_no_11P1080433+

 

 

 

 

 

 

 

Do dyspozycji naszych gođci:  dwie sale do ćwiczeń ( jednaponad 100m2 z drabinkami, druga to 80 m salon kominkowy), sauna, odkryty, duży basen, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, profesjonalne łóżko masujące, bilard, ping pong. Istnieje możliwość wzięcia aktywnego udziału w projektach pomocy na rzecz lokalnych społeczności (seva, czyli praca bez oczekiwania czegokolwiek w zamian).

 

Zakwaterowanie: Duże i komfortowe pokoje 3-4 i wieloosobowe, każdy z łazienką. Obiekt jest świeżo wyremontowany. Można również wykupić noclegi w pobliskich gospodarstwach agroturystycznych.

17a8a

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia: Kuchnia wegetariańska, którą serwujemy jest oparta na regionalnych produktach. Gotując, nie używamy mięsa po to, aby lekkie i zdrowe jedzenie wspomagało procesy oczyszczania i przywrócenia równowagi ciała i umysłu . Lekkie jedzenie sprzyja aktywności fizycznej. Gotuje osoba z wieloletnim doświadczeniem w kuchni wegetariańskiej. Posiłki spożywamy w dużej, przestronnej jadalni z pięknym widokiem.

admin-ajax[1]1511691_912942168746990_2965965750237592088_o

 

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress