Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty Metodą Feldenkraisa z Jackiem Paszkowskim. Starzyna 15-19.05.2024

15.05 | 17:00 - 19.05 | 15:00

Fundacja Joga-Ruch-Oddech Białystok - warsztaty w puszczy Białowieskiej

Zapraszamy na majowy dłuższy weekend do Puszczy Białowieskiej.

Tak jak dotychczas w Starzynie, będą to 4 dni warsztatowe, zaczynamy kolacją o godz.19.00 w środę 15 maja, a zajęcia zaczynamy w czwartek po śniadaniu o godzinie 10.00.

Zrobimy w czwartek 4 lekcje

piątek 3 lekcje a popołudnie wolne

sobota 4 lekcje

niedziela 2 lekcje i kończymy obiadem

Jak zawsze będą to urozmaicone lekcje, nie zabraknie minimalistycznych lekcji prowadzących nas w głąb siebie, jak i obszerniejszych lekcji, czasem dynamicznych w których z ruchem wychodzimy w przestrzeń zewnętrzną.

Warsztaty są dla wszystkich chętnych, początkujących i tych którzy już Metodę znają. Dla tych którzy robią to dla lepszego poznania siebie , własnego rozwoju czy poprawy swojej sprawności i ruchomości. Także dla tych którzy poza pracą własną, pragną wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy z innymi, dla fizjoterapeutów, nauczycieli różnych form ruchu, tancerzy. Osób ciekawych siebie, chcących wykroczyć poza to co dotychczas znane.

Na warsztatach będzie dużo czasu na pracę własną, to prawdziwie transformujące naszą motorykę doświadczenie. Będzie też czas na rozmowy, dzielenie się własnymi doświadczeniami (dla chętnych 🙂 jak i pytania dotyczące metody, pracy w tym formacie edukacji somatycznej i gdziekolwiek jeszcze ciekawość nas zaprowadzi. Czas wglądu i wymiany.

Dla chętnych udostępniam nagrania podobnych lekcji do tych które zrobimy na warsztacie (chyba że będę nagrywał, wtedy będzie to dokładnie zapis warsztatu). Nagrania pomagają po warsztacie pogłębić proces i utrwalić efekty. Pozwalają też nie martwić się o to czy zapamiętamy konkretne sekwencje ruchów, gdybyśmy chcieli do nich potem sięgnąć i korzystać dla siebie czy też w pracy z innymi.

No i jest czas wolny. Cisza i spokój i wspaniała atmosfera, którą tworzą Małgosia i Andrzej, gospodarze Starzyny. Okolica jest wymarzona do spacerów, wycieczek rowerowych (puste drogi asfaltowe i nieskończona ilość dróg leśnych). Na miejscu jest duży basen zewnętrzny, a dla miłośników tenisa mamy do dyspozycji kort tenisowy ze sztuczną trawą.

3 posiłki bezmięsne

Nocleg w pokojach 2 lub 3 osobowych. Do zajęć mamy do dyspozycji piękną salę ok 120 m kw. z dużymi oknami.

Choć na sali są koce, to zachęcam do wzięcia własnego koca, by leżeć na swoim.

Cena za warsztat 650 zł .

Rezerwację potwierdza wpłata zaliczki 200 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817

reszta, przelewem przed warsztatem na to samo konto co zaliczka lub na miejscu gotówką.

Cena za wyżywienie i zakwaterowanie  –  920 zł

płatne przed przyjazdem przelewem na konto Andrzej Perkowski, Starzyna 30, nr 31 1050 1823 1000 0022 7151 7589

UWAGA: zaliczka jest zwracana w w 50 % do dwóch tygodni przed warsztatem, na dwa tygodnie i krócej przed warsztatem zaliczka nie jest zwracana ani nie jest przenoszona na inny termin

Uwaga w tym miejscu działa jedynie sieć PLUS. Jeśli chcecie być online trzeba przed wyjazdem kupić sobie kartę PLUSA lub skorzystać z okazji , wyłączyć telefon na tryb samolotowy i cieszyć się wyjazdem i wolnością .

Ilość miejsc ograniczona

masz pytania? Dzwoń lub pisz 606 832 328 lub jacek@metoda-feldenkraisa.pl

www.metoda-feldenkraisa.pl

Zapraszam serdecznie Jacek Paszkowski

 

 

Szczegóły

Start:
15.05 | 17:00
Koniec:
19.05 | 15:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Starzyna
Starzyna 30
Starzyna, Polska